Čitanje pod pritiskom: "San jednog Kelta" Maria Vargasa Llose
Novi dan, novi razgovori o knjigama u studiju Gradske knjižnice Rijeka.
Nakon "Doba mjedi" i "Američkog psiha" naši veseli mladići Karlo Festini i David Čarapina uzeli su u ruke "San jednog Kelta" Maria Vargasa Llose. Nova epizoda "Čitanja pod pritiskom" vama u uhu. Lagano. I ne zvuče kao da su pod pritiskom.
"Čitanje pod pritiskom" je podcast emisija Gradske knjižnice Rijeka o knjigama, čitanju i pisanju u sklopu projekta Radio Benčić kojim se mlade kreativce potiče na audio stvaralaštvo posvećeno knjigama i kulturi. Sve emisije i audio snimke može se slušati na mixcloud kanalu Radio Benčić. Projekt se odvija uz podršku Ministarstva kulture i medija Republike Hrvatske.

Poslušajte druge emisije:
Knjige petkom @radiobencic #4: od "Krune ponoći" do "Prorokove pjesme"
Iz Magazina

Knjige petkom: Tigrisova žalopojka, Kos kos kupina, Žena u ljubičastoj suknji, Ljudska djela...
Najave događanja

Promocija knjige "Turistička burleska" autorice Maje Rogan

Krimić za prosinac: Bartul Vlahović & “Skriveni u tišinama”

Mirisne svijeće i voštane pločice: mirisi blagdana

Božićni Fine Design Market, dizajnerski&rukotvorni sajam
Pretplati se!
Prijavite se za primanje "newslettera" Gradske knjižnice Rijeka i saznajte na vrijeme što se događa u našim odjelima i ograncima diljem grada, što se čita, komentira i preporučuje u Magazinu te koje nam se ideje vrte po glavi... I zapamtite - čitamo se na internetu, ali vidimo u knjižnici. :)
Vaša e-mail adresa neće biti otkrivena neovlaštenim trećim osobama i koristi se isključivo u svrhu informiranja.













